background
Image

Poți găsi lista finală de participanți ai JSU 2018
mai jos pe această pagină.

VEZI REZULTATELE
  • Facutatea de Matematică și Informatică

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Morar Elisabeta Irina (Suceava)
    Zară Antonia-Maria (Făgăraș)
    Tudorescu Alexandra Natalia (Arad)
    Andrei Cristina (Botoșani)
    Corboș Raluca Iulia (Brașov)
    Gălan Maria Lavinia (Botoșani)
    Mocan Alexandru (Botoșani)
    Anuței Matei (Suceava)
    Dicianu Ioan-Alexandru (Brăila)
    Bican Iulia (Zalău)
    Franciuc Alexandru-Dimitrie (Suceava)
    Vasilcoiu Ana Maria (Săcele)
    Duhac-Livanu Mădălina-Lavinia (Comănești)
    Nemțoc Ovidiu-Ștefan (Suceava)
    Bonciu Ștefan (Câmpina)
    Andrei Alexandra (Vatra Dornei)
    Terec Răzvan-Dan (Jibou)
    Balean Flaviu (Zalău)
  • Facultatea de Drept

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Anghel Andrei (Dorohoi)
    Maer Irina-Alexandra (București)
    Zdrob Lavinia (Câmpulung Moldovenesc)
    Icușcă Ana-Maria (Botoșani)
    Cîsu Ioana-Miruna (Onești)
    Tamaș Patricia Bianca (Oțelu Roșu)
    Ungureanu Teodora-Flavia (Onești)
    Nicorici Iulia (Zalău)
    Ghinea Catrinel (Alexandria)
    Ralea Ioana-Adelina (Huși)
    Filioreanu Dragoș-Mihai (Piatra Neamț)
    Burduhosu Alexandra (Câmpulung Moldovenesc)
    Șotropa Ioana (Botoșani)
    Pop Diana (Zalău)
    Burduja Teodora Maria (Constanța)
    Arfutu Ivona Adriana (Arad)
    Florescu Lorela (Constanța)
    Tordai Mihaly (Sfântu Gheorghe)
  • Facultatea de Business

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Stanciu Ruxandra Maria (Buzău)
    Chiriac Victor (Iași)
    Mierla Cristina (Pitești)
    Descultu Andreea (Alexandria)
    Aldea Andreea Alexandra (Pitești)
    Mardar Florentina-Ștefania (Săveni)
    Birzu Andra-Ioana (Iași)
    Costin Iulia (Beiuș)
    Stoinel Teodora (Iași) --redistribuit--
    Haiduc Alis-Maria (Arad)
    Olaru Laura-Elena (Piatra Neamț)
    Florea Rebecca (Brașov) --redistribuit--
    Bolba Denisa (Zalău) --redistribuit--
    Popescu Oana-Ionela (Piatra Neamț)
    Blidar Miruna (Zalău)
    Timofte Maria (Brașov)
    Pătcaș Adela-Cristina (Oradea)
    Ignătescu Ilinca Maria (Ipotești)
  • Facultatea de Știința și Ingineria Mediului

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Petcu Carina (Dorohoi)
    Pavel Andrei (Galați)
    Ujică Elena (Târgu Neamț)
    Bogoroș Vasile-Alexandru (Galați)
    Roca Ioana-Maria (Piatra Neamț)
    Manea Cătălina-Paraschiva (Vatra Dornei) --redistribuit--
    Stan Adrian-Valentin (București)
    Luchian Costin Florin (Tomești)
    Kaproș Ana (Râmnicu Vâlcea)
    Stan Petronela-Tatiana (Târgoviște)
    Ciobanu Roxana Laura (Dărăbani)
    Alexandrescu Andrei Robert (Sfântu Gheorghe) --redistribuit--
    Savu Ana Maria (Brașov)
    Necula Miruna-Mihaela (Galați)
    Cozma Bianca (Jibou) --redistribuit--
    Bradu Adela (Botoșani)
    Grigoraș Cosmin-Alexandru (Câmpulung Moldovenesc)
  • Facultatea de Fizică

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Vîrnă Ioana (Huși)
    Romila Ingrid Maria (Huși)
    Erhan Mădălina Diana (Fundu Moldovei, sat Botuș)
    Bucuta Victor-Andrei (Sibiu)
    Brădățan Teodora (Suceava)
    Toma Adrian (Brașov) --redistribuit--
    Bondilă Naomi (Târgoviște)
    Hrom Emilia-Claudia (Pojorâta)
    Petre Livia (Târgoviște) --redistribuit--
    Atonoaie Rareș-Nicolae (Comănești)
    Olăhuț Bianca Maria (Zalău)
    Trana Ștefan Adrian (Râmnicu Vâlcea)
    Dumitriu Andrei Cristian (Piatra Neamț)
    Babeii Denisa (Suceava)
    Prunache Ioana Bianca (Târgoviște)
    Băluță Dan-Andrei (Constanța)
    Apostu Alexandru-Mihai (Bârlad)
    Văduva Alin-Gabriel (Bârlad)
  • Facultatea de Chimie și Inginerie Chimică

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Tănasă Sabina (Liteni)
    Poclid Mălina (Turda)
    Popescu Andreea Alina (Deva)
    Bazarcă Ana-Maria (Brașov)
    Berentan Ioana Antonia (Câmpulung Moldovenesc)
    Andrioaie Marta-Ancuța (Onești)
    David Cătălin (Baia Mare) --redistribuit--
    Lipan Lavinia-Alexandra (Brăila)
    Duță Darius (Hunedoara)
    Danci Bianca Emilia Florina (Bistrița)
    Percea Andreea Ștefania (Craiova)
    Lakatos Andreea (Hunedoara)
    Varga David (Arad) --redistribuit--
    Zaharia Vlad Petruț (Comănești) --redistribuit--
    Bîlea Teodor Vlăduț (Brăila)
    Daniel Vacarciuc (Rep. Moldova)
    Boguș Dorin (Rep. Moldova)
  • Facultatea de Biologie și Geologie

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Ștefeligă Ruxandra (Câmpulung Moldovenesc)
    Hărătu Codrin-Cristian (Pașcani)
    Anghelina Camelia-Ștefania (Târgoviște)
    Lămureanu Adriana (Constanța)
    Istrate Bianca Georgiana (Buzău)
    Jugănaru Gabriela (com. Puiești)
    Straton Bianca Ioana (Câmpulung Moldovenesc)
    Bărbieru Ioana (Huși)
    Constantinovici Ruxandra (Suceava)
    Pupăzan Alexandra (Târgu-Jiu)
    Ursu Alina-Iustina (Bârlad)
    Tăbîrzan Mihai (Petroșani)
    Mărieș Codruța-Maria (Jibou)
    Roatis Cristiana Maria (Baia Mare)
    Codreanu Rucsandra (Huși)
    Șatravca Maria (Rep. Moldova)
    Petrache Denisa (Lunca Banului)
  • Facultatea de Geografie

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Enachi Florentina-Luciana (Galați)
    Susanu Ioana-Sabina (Brăila)
    Cernat Elena Izabel (Ploiești)
    Bădescu Șerban-Paul (Baia Mare)
    Țuțueanu Bianca-Teofana (Târgu Neamț)
    Bejan Cristina (Zalău) --redistribuit--
    Chiorean Cristian (Târgu Mureș)
    Blidaru Roberta (Iasi)
    Constantin Silvia-Maria (Târgoviște)
    Niculea Maria (Câmpulung Moldovenesc) --redistribuit--
    Toma Sebastian Antonio (Baia Mare) --redistribuit--
    Piticari-Cocuța Diana (Câmpulung Moldovenesc)
    Rotar Cristian (Câmpulung Moldovenesc)
    Ciocmăreanu Teodora-Maria (Zalău)
    Leonte Elena-Brîndușa (Roznov)
    Băncilă-Afrim Andrada (Baia Mare)
    Irodion Adrian (Sibiu)
  • Facultatea de Litere

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Bezuhanici Oana Daniela (Rădăuți)
    Guranda Maria (Brașov)
    Lipară Mălina Alexandra (Buzâu)
    Iacoboaia Andreea (Piatra-Neamț)
    Roșu Anamaria-Luminița (Turda)
    Albu Iarina (Timișoara)
    Dascălu Ștefana (Suceava)
    Mateș Sonia (Zalău)
    Mocrei-Rebrean Ștefania-Maria (Suceava)
    Tacu Mateea Ilinca (Lilieci Hemeiuș)
    Ciupe Adriana (Zalău)
    Peter Alina (Zalău)
    Pintilie Ana-Raluca (Onești)
    Fădor Raluca-Maria (Rădăuți)
    Tudorici Ilinca (Câmpulung Moldovenesc)
    Ardelean Dariana-Adela (Zalău) --redistribuit--
    Hadăr Alexandra Theodora (Timișoara)
    Șerban Irina (Galați)
  • Facultatea de Istorie și Filosofie

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Crăciunaș Diana-Laura (Câmpulung Moldovenesc)
    Buzoianu Denisa Constanța (Buzâu)
    Comănac Dragoș-Mihail (Botoșani)
    Mentea Ionela Denisa (Horezu)
    Marin Andreea (Craiova) --redistribuit--
    Nicolae Irina Christine (Titu) --redistribuit--
    Negură Marcel-Ionuț (Frumosu)
    Socaci Ioana Andreea (Suceava)
    Pohoață Maria-Magdalena (Suceava)
    Oancea Theodora-Ștefania (Buzău)
    Pandele Mircea-Ionuț (Timișoara) --redistribuit--
    Suduc Arianna-Lavinia (Piatra Neamț)
    Ciocîrlan Anda-Bianca (Giurgiu)
    Ianuș Ada (Huși)
    Holcan Cosmin (Botoșani)
    Bogluț Geanina Ioana (Arad)
    Mihaela Furculiță (Rep. Moldova)
    Corneanu Florentina-Gabriela (Suceava) --redistribuit--
  • Facultatea de Sociologie și Asistență Socială

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Horvath Antonela-Iustina (Suceava)
    Păduraru Andreea Denisa (Brașov)
    Țoiu Andreea (Ciobanu)
    Naherneac Diana-Georgiana (Suceava)
    Berzuntanu Sabrina -Alina (Bacău)
    Filip Gruia (Alexandria) --redistribuit--
    Matei Claudiu-Gabriel (Botoșani)
    Mihai Alina Patricia (Suceava)
    Marchidan Andreea Maria (Hunedoara)
    Jucu Emanuela (Caransebeș)
    Oprea Rodica (Rep. Moldova) --redistribuit--
    Ionica Melania-Ștefania (Craiova)
    Pop Diana-Andreea (Zalău)
    Chiribeș Maria (Brașov)
    Romila Ingrid Maria (Huși)
    Craiu Constantin-Tiberiu (Suceava) --redistribuit--
    Volentir Bianca (Arad)
  • Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Tudor Gabriela Cristina (Titu)
    Vedeanu Mădălina (Oțelu Roșu)
    Șîncoviță Andreea-Miruna (Dorohoi)
    Buliga Petruța Maria (Suceava)
    Buzea Iulia Maria (Brașov)
    Vârlean Valeria (Rep. Moldova)
    Spătaru Andra-Mădălina (Suceava)
    Cîrțoroșan Dragoș-Gabriel (Victoria)
    Mezei Ionela (Toplița)
    Istudor Delia (Zărnești)
    Botoman Iulia Adina (Brașov)
    Cibotariu Emma-Elena (Galați)
    Bozbici Diana Maria (Bistrița)
    Ștefănesi Andreea Ioana (Frătăuții-Vechi)
    Iuga Diana-Loredana (Arad)
    Ciurușniuc Lorina (Câmpulung Moldovenesc)
    Botez Olimpia-Grigorina (Vaslui)
    Cîmpian Liana (Blaj)
  • Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Giurgea Mara (Arad)
    Apăvăloaie Raluca Andreea (Suceava)
    Simion Mihnea (Suceava)
    Tica Darius Ionuț (Arad)
    Ciobanu Șerban (Câmpulung Moldovenesc)
    Buliga Andrei (Caransebeș)
    Mirea Daria (Craiova)
    Lucaci Cosmina Andreea (Galați)
    Balica Mihaela Elizabeta (Câmpulung)
    Echim Mihai (Năsăud)
    Tanasă Andreea-Maria (Buzău) --redistribuit--
    Bejan Maria (Sfântu Gheorghe)
    Baciu Larisa Irina (Suceava)
    Cuptor Adnana (Comănești)
    Poruțiu Maria-Teodora (Timișoara)
    Mihalache Ștefan Cristian (Brașov)
    Stroia Andreea (București)
    Curelaru Bianca Mihaela (Suceava)
  • Facultatea de Științe Politice, Administrative și ale Comunicării

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Luca Bianca (Brașov)
    Tăbleț Elena-Diana (Teiș, comuna Șotânga)
    Afilipoaie Delia Ștefana (Câmpulung Moldovenesc)
    Corduneanu Ingrid-Nicoleta (Botoșani)
    Dragomir Maria (Craiova)
    Antonie Elena-Andreea (Craiova)
    Blaj Raluca-Denisa (Târgu Mureș)
    Enciu Raluca-Maria (Călărași)
    Ambrus Evelin-Emoke (Almașu)
    Pop Roxana Belen (Lăpușel)
    Căpîlna Meda (Târgu Mureș)
    Pop Adelina-Ioana (Suceava)
    Cosma Teodor Mihai (Baia Mare) --redistribuit--
    Zbranca Cristina Maria (Câmpulung Moldovenesc)
    Crudu Cristina-Maria (Suceava)
    Mihaiescu Alexandra Leona Georgia (Arad)
    Dugan Andreea-Georgia (Suceava)
    Țucă Ines-Maria (Iași) --redistribuit--
    Pavlovici Viviana
  • Facultatea de Studii Europene

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Ariana Bejanaru (Brașov)
    Chișereu Claudiu Denis (Arad)
    Lăcusteanu Diana (Turda)
    Nanu Alexandra (Câmpina)
    Toderici Iulia (Brașov)
    Nastase Cosmin Eugen (Galați)
    Buricea Ana-Maria (Brăila)
    Massoud Alessandro (Turda)
    Foca Diana (Brașov)
    Popa Diana (Botoșani)
    Ioniță Diana (Brăila)
    Palade Georgiana (Galați)
    Monoranu Otilia --redistribuit--
    Turcu Daria Gabriela (Câmpia Turzii)
    Dranca Camelia (Suceava)
    Luncanu Iulia-Karina (Bacău)
    Acatrinei Georgia Alexandra (Alexandru cel Bun)
    Babes Elena-Diana (Deva)
  • Facultatea de Educație Fizică și Sport

    Această listă conține atât persoanele care au confirmat locul (au plătit taxa) și au devenit participanți oficiali, cât și persoanele care au obținut un loc în urma redistribuirilor. (marcați corespunzător cu --redistribuit-- ). Participanții redistribuiți vor trebui să plătească taxa până la o dată pe care o vom anunța ulterior.

    Miruna Bontea (București)
    Teodorovici Daniel (Botoșani)
    Bicin Patricia-Nicole (Brașov)
    Sîrbu Ionuț-Petru (Botoșani)
    Pîrvulescu Denis-Cosmin (Caransebeș)
    Petculescu Iulia-Elena (Oțelu Roșu)
    Prejbeanu Andreea Cristina (Craiova) --redistribuit--
    Iorgu Olivian --redistribuit--
    Sufragiu Andreea (Târgu Neamț)
    Nicolau Larisa (Galați)
    Antoce Ioana Bianca (Piatra Neamț)
    Birău Anamaria (Obreja)
    Calistru Cristian-Adrian (Botoșani)
    Caziuc Rareș-Flavius (Botoșani)
    Gherman Andrada Nicoleta (Moinești)
    Andrei Bogdan (Piatra Neamț)
    Gizdavu Daria Antonia (Blaj)
  • Facultatea de Teatru și Televiziune

    Lista conține numele persoanelor admise la această facultate în cadrul JSU 2018.

    Pentru a confirma locul și a deveni participant oficial al proiectului trebuie să plătești taxa până la data limită, conform regulamentului. În caz contrar, locul este redistribuit.

    Scheel Paula (Sighișoara)
    Șipoș Ioana (Oradea)
    Fekete Puscas Bianca Timea (Arad)
    Bordianu Teodora (com. Borca)
    Catana Cristina (Timișoara)
    Drideanu Raluca Anamaria (Urlați)
    Coșofreț Elena (Târgu Neamț)
    Bujoreanu Sabina (Brașov)
    Vlad Andreea (Voinești)
    Teacă Maria-Magdalena (Rep. Moldova)
    Bordeanu Cristina (Brașov)
    Ropotan Elena (Sfântu Gheorghe)
    Neciu Maria Dacina (Arad)
    Popescu Crina-Liada (Râmnicu Vâlcea)
    Iscru-Togan Cătălin (Brașov)
    Beteringhe Miruna Andreea (Piatra Neamț)
    Bădoiu Ovidiu Andrei (Urlați)
    Bordeianu Livia (Iași)