LISTELE FINALE

Dacă îți regăsești numele pe listele finale, înseamnă ca ai fost admis la ediția XV a Junior Summer University și te așteptăm vara asta la Cluj-Napoca! Te rugăm să verifici dacă datele de mai jos(județul și liceul) sunt corecte și dacă ai primit mailul de confirmare al plății. Dacă nu ai primit mailul sau există alte probleme, te rugăm să ne scrii la adresa de mail jsu@osubb.ro sau pe rețelele de socializare! Abia așteptăm să ne vedem la Cluj!
Poți consulta regulamentul JSU și regulament-cadru-cazare aici pentru mai multe detalii, iar dacă mai sunt neclarități, nu ezita să ne contactezi.  

Facultatea de Matematică și Informatică

Acsinte Adelina //Suceava – Colegiul Național „Nicu Gane”, Fălticeni
Buga Teodora //Bistrița-Năsăud – Colegiul Național „Liviu Rebreanu” Bistrița
Burcovschi Victor //Republica Moldova – Liceul Teoretic Republican „Aristotel”, Chișinău
Chiș Denis //Sălaj – Colegiul Național „Silvania” Zalău
Clej Darius //Hunedoara – Liceul Teoretic ”Avram Iancu” Brad
Coclici Delia //Suceava – Colegiul „Alexandru cel Bun”, Gura Humorului, Suceava
Codreanu Radu //Galați – Colegiul Național „Vasile Alecsandri” Galați
Cotoi Rareş-Andrei //Cluj – Colegiul Naţional „Mihai Viteazul” Turda
Croitoru Andreea Bianca //Arad – Colegiul Național ,,Moise Nicoară” Arad
Cucuteanu Maria //Iași – Colegiul Național ,,Mihai Eminescu” Iași
Opriș Liviu Vald // Colegiul Național „Dr. Ioan Meșotă” Brașov 
Moghioroș Eric //Arad – Colegiul Național „Moise Nicoară” Arad
Nedelcu Mara Alexandra //Ilfov – Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” București
Rus Noelia //Bistrița-Năsăud – Colegiul Național ” Liviu Rebreanu ” Bistrița
Sainenco Luchian // Botoșani – Colegiul National „Mihai Eminescu”, Botosani
Stanoev Anca //Caraș-Severin – Colegiul National Traian Doda Caransebes
Stroia Carina -Raluca //Harghita – Colegiul Național „Octavian Goga” din Miercurea Ciuc

Facultatea de Fizică

Baranga Roxana Mary //Galați – Colegiul Național „”Vasile Alecsandri”” Galați”
Betea Roxana Maria //Arad – Colegiul Național ,,Moise Nicoară” Arad
Chiș Miruna – Ioana //Arad – Colegiul Național „Moise Nicoară” Arad
Cioropariu Eduard //Brașov – Colegiul Național „Andrei Șaguna” Brașov
Clim Diana-Florentina //Botoșani – Colegiul Național „A.T. Laurian” Botoșani
Cojocaru Teodora Laura //Galați – Colegiul National „Vasile Alecsandri” Galati
Dajbog Alexandra //Galați – Colegiul Național „Alexandru Ioan Cuza”
Gavril Sorana-Andreea //Vrancea – Colegiul Național „Unirea” Focșani
Maxim Carmen-Andreea //Vaslui – Colegiul Național Gheorghe Roșca Codreanu”
Munteanu Irina Daniela //Brăila – Colegiul Național „”Vasile Alecsandri”” Galați”
Necula Diana //Buzău – Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” Buzău”
Tataru Laurențiu //Suceava – Colegiul Național „Nicu Gane” Fălticeni
Purice Cristina Diana //Galați – Colegiul Național „Alexandru Ioan Cuza” Galați
Sălăvăstru Beatrice-Elena //Galați – Colegiul Național „Spiru Haret”, Tecuci
Staicu Maria-Elena //Galați – Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”
Stroe Vicentia Mihaela //Galați – Colegiul National „Vasile Alecsandri” Galati
Trufaș Constantin-Rareș //Neamț – Colegiul Național „Roman-Vodă”

Facultatea de Chimie și Inginerie Chimică

Cartoafă Ariana //Constanța – Colegiul National “Mihai Eminescu” Constanta
Ciurea Iasmina //Suceava – Colegiul Silvic „Bucovina”
Buleandră Roxana-Elena //Galați – Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati
Găleanu Sofia //Suceava – Colegiul Național „Dragoș-Vodă”
Ioniță Loriana //Republica Moldova- Liceul Teoretic Republican ”Aristotel” Chișinău
Lehaci Alessia //Suceava – Colegiul National „Dragos Voda”
Luca Andreea //Botoșani – Liceul „Regina Maria” Dorohoi
Maniul Francesca Medeea //Hunedoara – Colegiul Național ”Decebal” Deva
Maria Luciana Garcea //Brașov – Colegiul Național „Dr. Ioan Meșotă” Brașov
Nimigean Valentin //Suceava –  Liceul Teoretic „Ion Luca” Vatra Dornei
Murăreanu Luciana-Dumitrița //Botoșani – Liceul „Regina Maria” Dorohoi
Păunoiu Andreea-Simona //Argeș – Colegiul Național „Zinca Golescu”, Pitești
Spasici Lucia Maria //Prahova – Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti
Tat Antonia //Caraș-Severin – Colegiul Național „Traian Doda”, Caransebeș
Telescu Alexandra-Elena //Caraș-Severin – Colegiul Național „Traian Lalescu”, Reșița
Vasea Ioana //Constanța – Colegiul National „Mircea cel Batran” Constanta
Zaharia Alexandra Delia //Galați – Colegiul Național „Costache Negri”, Galați

Facultatea de Biologie și Geologie

Beșleagă Sara //Suceava – Colegiul Național ”Nicu Gane” Fălticeni
Marin George-Alexandru //Galați – Liceul Teoretic „Mircea Eliade”
Ciutacu Denisa //Brăila – Colegiul National Nicolae Balcescu
Crețu Alexandra //Neamț – Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman
Cumpăta Ioana-Valentina //Vaslui – Colegiul Național ”Cuza Vodă” Huși
Hulub Dumitrita-Cipriana //Botoșani – Colegiul National ,,Mihai Eminescu” Botosani
Ignatescu Maria Claudia //Botoșani – Colegiul National „Mihai Eminescu” Botosani
Iosub Alexandra-Gabriela //Botoșani – Colegiul Național „A.T.Laurian” Botoșani
Nedelcu Adela //Vrancea – Colegiul Național „Unirea” Focșani
Obreja Maria Cezara //Botoșani – Colegiul National A.T. Laurian
Bighe George //Sălaj – Colegiul Național „Silvania” Zalău
Popa Maria-Daria //Argeș – Colegiul Național ”Zinca Golescu” Pitești
Radu Vlad Cătălin //Prahova – Liceul Teoretic Brâncoveanu Vodă, Urlați
Simionescu Teodora //Vaslui – Colegiul Național „Gheorghe Roșca Codreanu”, Bârlad
Toma Adina- Maria //Constanța – Colegiul Național „Mircea cel Batran”, Constanța
Trif Ana Larisa //Mureș – Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Târgu Mureș
Vacareanu Daria-Maria //Botoșani – Colegiul National „Mihai Eminescu”

Facultatea de Geografie

Ciur Raluca Andreea //Arad – Colegiul Național ,,Moise Nicoară”
Bîrsan Diana Maria //Sibiu – Colegiul Național Pedagogic ,, Andrei Șaguna ” Sibiu
Cadariu Dragoș-Mihai //Arad – Colegiul Național ,,Moise Nicoară” Arad
Ciubotariu Alexia //Botoșani – Colegiul Național „Mihai Eminescu” Botoșani
Crăcană Anamaria //Arad – Colegiul de Arte „Sabin Drăgoi” Arad
Mateiuc Ioana-Petronela //Botoșani – Liceul Pedagogic „Nicolae Iorga” Botoșani
Erbinucci Flora-Claudia //Vrancea – Colegiul National Pedagogic „Spiru Haret” Focsani
Cimbru Ioana //Suceava – Colegiul Național „Petru Rareș” Suceava
Lupu Miruna-Andreea //Galați – Colegiul National „Mihail Kogalniceanu” Galati
Buga Daria Andreea Valentina //Ialomița – Liceul “Danubius” Călărași
Miron Mara-Larisa //Brașov – Colegiul Național „Unirea” Brașov
Moraru Denisa-Mirela // Galați – Colegiul National „Mihail Kogalniceanu”
Munteanu Diana Georgiana //Galați – Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Galati
Năstase Laura-Elena //Galați – Colegiul Național „Mihail Kogalniceanu”
Popaiacu Diandra //Arges – Colegiul National ,,Zinca Golescu” Pitesti
Stolnicu Daria-Raluca //Arad – Colegiul de Arte „Sabin Dragoi” Arad
Nemțanu Vlad-Ionuț //Suceava – Colegiul Silvic Bucovina

Facultatea de Știința și Ingineria Mediului

Barbu Delia //Covasna – Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Intorsura Buzaului
Bichir Andreea //Galați – Colegiul National „Vasile Alecsandri” Galati
Ciobanu Sorina //Sibiu – Liceul Teoretic Axente Sever Mediaș
Copaci Luana //București – Colegiul Național “Mihai Viteazul” București
Dobrota Cristina //Galați – Colegiul National „Mihail Kogalniceanu” Galati
Gheorghe Andreea-Ioana //Alba – Colegiul Național „Lucian Blaga” Sebeș
Micle Delia-Florina //Sălaj – Colegiul National „Silvania” Zalau
Odaciuc Mario Ștefan //Botoșani – Colegiul Național ,,A.T. Laurian”
Olariu Mădălina //Botoșani – Liceul Pedagogic ,,Nicolae Iorga”
Ciuhui Florentina //Brașov – Colegiul Tehnic Mircea Cristea
Paun Stefan-Alexandru //Galați – Colegiul National ,,Costache Negri” Galati
Radu Alexandra //Vrancea – Colegiul Național „Unirea”
Răduță Iulia-Mihaela //Ialomița – Colegiul Național „Mihai Viteazul” Slobozia
Roman Vlad Adrian //Galați – Colegiul National „Alexandru Ioan Cuza” Galati
Strîmtu Alessia Flavia //Brașov – Colegiul Național Dr Ioan Meșotă
Szocs Ana Andreea //Brașov – Colegiul National de Informatica „Grigore Moisil”, Brasov
Tănase Elena //Vrancea – Colegiul Naţional „Unirea”

Facultatea de Drept

Andrieș Anca-Ioana //Constanța – Colegiul Național „Mircea cel Bătrân” Constanța”
Antoche Andreea //Botoșani – Colegiul National Mihai Eminescu Botosani
Cotior Maria //Bacău – Colegiul Național Catolic „Sf. Iosif”
Cucu Sofia //Brașov – Colegiul Național Andrei Șaguna
Goldan Alexandra Mihaela //Constanța – Colegiul Național „Mircea cel Bătrân”, Constanța
Han Andrei Claudiu //Sălaj – Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
Matei Lucian-Alexandru //Botoșani – Colegiul „Mihai Eminescu” Botoșani
Mocanu Tania-Maria //Brașov – Colegiul Național „Unirea” Brașov
Mursă Teodora //Botoșani – Colegiul Național A.T. Laurian
Nanu Andreea-Ramona //Galați – Colegiul Național „Costache Negri”
Nistorică Luca //Botoșani – Colegiul Național ,,A.T.Laurian”
Paun Maria-Beatrice //Prahova – Colegiul National „Ion Luca Caragiale”
Pop Dragos Patrick //Cluj – Liceul Teoretic „Avram Iancu” Cluj-Napoca
Sarac Sonia Rebeca //Arad – Colegiul Național ,, Preparandia- Dimitrie Țichindeal” Arad
Schipor Andreea //Suceava – Colegiul Naţional ” Dragoş Vodă ” , Câmpulung Moldovenesc , Suceava
Surugiu Maria-Beatrice //Vaslui – Colegiul Național „Gheorghe Roșca Codreanu” Bârlad
Tănase Diana-Ioana //Buzău – Colegiul Naţional Bogdan „Petriceicu Hasdeu”

Facultatea de Litere

Bratu Andreea Denisa //Prahova – Colegiul Național „Mihai Viteazul” Ploiești
Ciubucă Irina //Bistrița-Năsăud – Colegiul Național „Andrei Mureșanu” , Bistrița
Demian Miruna Lois //Arad – Colegiul Național „Moise Nicoară” Arad
Drăgan Maria-Alexandra //Gorj – Colegiul Național ,,Spiru Haret”
Hângan Simon-Constantin //Harghita – Liceul Teoretic „O.C. Tăslăuanu” Toplița
Hutanu Andreea // Botoșani – Liceul Pedagogic “Nicolae Iorga “ Botosani
Ionescu Ștefania-Mara //Argeș – Colegiul Național „Ion C. Brătianu” Pitești
Lascu-Farcașiu Maria-Alexandra //Hunedoara – Colegiul Național „Mihai Eminescu”, Petroșani
Lupșa Andra-Teodora //Brașov – Colegiul Național „Unirea” Brașov
Mareș Elissa-Elena //Argeș – Colegiul Național Pedagogic „Carol I” Câmpulung
Mocanu Ariana //Bistrița-Năsăud – Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița
Moldovan Alessia Sorana //Hunedoara – Colegiul Național „Decebal” Deva
Niță Daria Nicola //Galați – Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați
Popescu Sara-Ioana //Constanța – Liceul Teoretic ,,Ovidius” Constanta
Stejar Sebastian //Botoșani – Colegiul National „Mihai Eminescu” Botosani
Stoica Oana //Cluj – Liceul Teoretic Pavel Dan Campia Turzii
Țuțu Delia Ioana //Iași – Colegiul Național Mihai Eminescu

Facultatea de Istorie și Filosofie

Bălan Izabela-Mariana //Arad – Colegiul Național ”Preparandia” Dimitrie Țichindeal, Arad
BOABEȘ MARINA GABRIELA //Brăila – Liceul Teoretic „Nicolae Iorga” Brăila
Bobutac Alexie //Botoșani – Colegiul Național ”Mihai Eminescu”, Botoșani
Candrea Alexandra //Suceava – Liceul Tehnologic ”Nicolai Nanu”
Catargiu Andreea Denisa //Suceava – Colegiul Alexandru cel Bun Gura Humorului
Croitoru Stefan Fabian //Teleorman – Colegiul Național Pedagogic Mircea Scarlat
Gheorghe Alexandra-Ioana //Argeș – Colegiul Național Pedagogic Carol I
Gurita Roxana-Georgiana // Galați – Colegiul National „Vasile Alecsandri”
Iancu Șerban-Ilie //Botoșani – Colegiul Național „August Treboniu Laurian”
Lică Oana // Sibiu – Colegiul Național Pedagogic ,,Andrei Șaguna” Sibiu
Manea Antonia-Ioana //Argeș – Colegiul Național Pedagogic „Carol I”
Morar Simina-Georgiana //Arad – Colegiul Național „Preparandia- Dimitrie Țichindeal” Arad
Mutuzac Alexandra //Botoșani – Colegiul Național „Mihai Eminescu” Botoșani
Rai Bianca Maria //Hunedoara – Colegiul Național ”Decebal” Deva
SZAKACS SILVIA-NATALIA //Sibiu – Liceul Teoretic „Axente Sever”, Mediaș
Berneantu Bianca Daniela //Caras-Severin – Colegiul National ” C.D LOGA ” Caransebes
Vodă Anisia //Sibiu – Colegiul Național Pedagogic „Andrei Șaguna” Sibiu

Facultatea de Sociologie și Asistență Socială

Blaga Delia Mihaela //Neamț – Colegiul National Petru Rares , Piatra Neamt
Bucșoiu Raluca-Gabriela //Brașov – Colegiul Național „Andrei Șaguna”, Brașov
Dragu Octavian //Caraș-Severin – Liceul Bănățean Oțelu Roșu
Gheorghiță Cătălina-Maria //Timiș – Liceul Teoretic „Grigore Moisil” Timișoara
Leahu Henrieta //Satu Mare – Colegiul Național “Ioan Slavici”
Luciu Mariana Nicoleta //Brașov – Colegiul Național Unirea Brașov
Mare Oana Maria //Sălaj – Colegiul tehnic „Alesandru Papiu Ilarian”
Murăriței Silvia-Andreea // Suceava – Colegiul Național „Nicu Gane ” Fălticeni
Mureșan Alexia-Maria // Maramureș – Colegiul Național „Gheorghe Șincai” Baia Mare
Naghi Paula //Satu Mare – Colegiul Național „Ioan Slavici”
Nistor Ștefania-Daria // Suceava – Colegiul Național „Nicu Gane”
Opre Maria //Sălaj – Liceul Pedagogic „Gheorghe Șincai”, Zalău
Orban Carolina //Arad – Colegiul Național Moise Nicoară din Arad
Peczer Andreea //Sălaj – Colegiul Național „Silvania „
Pintilie Daria Iasmina Maria //Neamț – Colegiul Național „Roman-Vodă”
Todoran Brigitte //Arad – Colegiul Național „Moise Nicoară”, Arad
Țurlea Tudor Andrei //Arad – Colegiul Național „Moise Nicoară” Arad

Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației

Alexandru Daria-Miruna //Galați – Colegiul Național ,,Costache Negri”, Galați
Bârsan Alexandra-Mihaela //Vaslui – Colegiul Național ,,Gheorghe Roșca Codreanu”
Bătăneanț Daria Cătălina //Arad – Colegiul Național „Preparandia-Dimitrie Țichindeal” Arad
Celus Mihaela //Neamț – Colegiul National ,,Ștefan cel Mare” Târgu Neamț
Chiriloaei Denisa-Andreea //Suceava – Colegiul Național „Petru Rareș” Suceava
Colease Maria //Argeș – Colegiul National „Zinca Golescu” Pitesti
Gaman Alexandra // Brașov – Colegiul National Unirea
Hornea Bianca-Maria //Arad – Colegiul Național Preparandia ‘Dimitrie Țichindeal’ Arad
Ionaşcu Elena-Roxana //Buzău – Colegiul Naţional Pedagogic „Spiru Haret” Buzău
Manolea Antonia-Fabiana //Botoșani – Colegiul National „Mihai Eminescu”, Botosani
Nemțan Ioana-Romina //Suceava – Colegiul Național ,,Dragoș-Vodă”
Niță Miruna-Mihaela //Dâmbovița – Colegiul Național Pedagogic ,,Constantin Cantacuzino”
Pinzariu Denisa Luize //Brașov – Colegiul National de Informatica „Grigore Moisil”
Pușcaș Emanuela-Ana //Sălaj – Colegiul Tehnic ,,Alesandru Papiu Ilarian”
Ștefan Karla Betina //Sibiu – Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș
Tatar Diana //Suceava – Colegiul Național „Dragoș Vodă” Câmpulung Moldovenesc
Ungur Mara Daniela //Arad – Colegiul de Arte ,,Sabin Drăgoi” Arad

Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor

Cristea Bianca-Măriuca //Galați – Colegiul Național „Vasile Alecsandri: Galați
Graur Vlad //Republica Moldova – Liceul Teoretic Republican ”Aristotel” Chișinău
Kiss Bianca Maria //Hunedoara – Colegiul Național „Decebal” Deva
Marcu Andrei-Alexandru //Vrancea – Colegiul Național ,,Unirea”, Focșani
Marton Alexandra //Brașov – Colegiul National ,,Andrei Șaguna” Brașov
Miron Dumitrița //Harghita – Liceul Teoretic „O. C. Tăslăuanu” Toplița
Nastasiu Iana //Galați – Colegiul National „Vasile Alecsandri” Galati
Nyikita Natalia Maria //Satu Mare – Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare
Olaru Irina //Galați – Colegiul National ” Mihail Kogalniceanu „
Oroșanu Ioan //Botoșani – Colegiul Național Mihai Eminescu Botoșani
Papară Miruna-Andreea-Liana //Neamț – Colegiul Național ”Roman-Vodă” ,Roman
Ungureanu Marian – Alexandru // Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Târgu Neamț, Neamț
Șiler Bianca-Elena //Hunedoara – Colegiul Național Pedagogic Regina Maria Deva
Sturzu Iulia-Mihaela //Buzău – Colegiul Național ”B.P. Hasdeu”
Surpat Georgiana //Suceava – Colegiul Silvic “Bucovina”
Vădana Alexandru-Gabriel //Buzău – Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” Buzău
Vîlcan Andrea-Nicoleta //Harghita – Liceul Teoretic „O. C. Tăslăuanu” Toplița

Facultatea de Studii Europene

Avram Andra //Sibiu – Liceul Teoretic ,,Axente Sever” , Mediaș
Prundar Minodora-Elena //Covasna – Liceul Teoretic „Mircea Eliade”, Întorsura Buzăului
Cîrciu Daria-Teodora //Suceava – Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava
Costescu Antonia Daria //Galați – Colegiul National „Costache Negri”, Galat
Guja Gheorghe-Teodor //Botoșani – Colegiul National ,,A.T Laurian”
Hrimiuc Maria Ilinca //Suceava – Colegiul ,,Alexandru cel Bun” Gura Humorului
Iacob Andreea-Ioana //Argeș – Colegiul Național “Zinca Golescu” Pitești
Balan Mihai //Galați – Colegiul National „Alexandru Ioan Cuza”
Mihai Narcisa-Ilaria //Iași – Colegiul Național „Roman-Vodă”
Neagu Delia Ana-Maria //Galați – Colegiu Național ”Mihail Kogălniceanu” Galați
Pintea Filip Ioan //Bistrița-Năsăud – Colegiul National Liviu Rebreanu Bistrita
Rațiu Brianna-Simina //Arad – Colegiul Național ,,Moise Nicoară” Arad
Sabou Flavia Alexia //Sălaj – Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu Ilarian” Zalău
Nour Mădălina-Mihaela //Galați – Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu“ Galați
Teodorescu Alberto-Stefan //Bacău – Liceul Teoretic ”Ion Borcea” Buhuși
Varga Luciana //Sălaj – Colegiul Național ,,Silvania”
Vlaicu Ana-Maria //Caraș-Severin – Colegiul Național Traian-Doda

Facultatea de Business

Tomuș Lidia //Hunedoara – Liceul Teoreti ”Avram Iancu” Cluj-Napoca
Ambruș Mihnea //Arad – Colegiul National Moise Nicoara Arad
Asandei Georgiana // Harghita – Colegiul Național ,,Octavian Goga” Miercurea Ciuc
Bucur Maria Dalia //Brașov – Colegiul Național „Andrei Șaguna”
Cobuz Riana //Neamț – Colegiul Național ,,Roman-Vodă” Roman
Constandache Karina-Melissa //Harghita – Colegiul Național “Octavian Goga” Miercurea Ciuc
Dascaliu Ianis-Alexandru //Botoșani – Colegiul Național ,,Mihai Eminescu” Botoșani
Florea Delia Cristina //Galați – Colegiul National Vasile Alecsandri
Ionas Darius-Bogdan // Sălaj – Colegiu Tehnic Alesandru Papiu Ilarian Zalau
Ionașcu Andrei //Galați – Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” Galați
Jiga Dan //Sibiu – Liceul Teoretic ,,Axente Sever”
Vornicu Natalia Lorena //Sălaj – Colegiul National ,,Silvania” Zalau
Milaș Cristina // Sălaj – Colegiul Național “Silvania” Zalău
Mitrașca Ágoston Anamaria //Sălaj – Colegiul Național „Silvania” Zalău
Pirnau Andreea //Botoșani – Colegiul National „Mihai Eminescu”
Popa Lucia //Brașov – Colegiul National „Johannes Honterus” Brasov
Simbanu Raluca Maria //Galați – Colegiul Național „Vasile Alecsandri” Galați

Facultatea de Științe Politice, Administrative și ale Comunicării

Aron Ioana //Brașov – Colegiul Național ”Andrei Șaguna”, Brașov
Balamatiuc Anastasia //Republica Moldova – Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Ungheni
Corciu Ana //Prahova – Colegiul de Artă ”Carmen Sylva” din Ploiesti
Doba Elisa //Arad – Colegiul Național „Preparandia-Dimitrie Țichindeal” Arad
Dumbrăveanu Ioan-Alexandru //Botoșani – Colegiul Național „Mihai Eminescu” Botoșani
Lupu Olivia Florentina //Galați – Colegiul National Costache Negri Galati
Moldoveanu Claudia – Ariana //Argeș – Colegiul Național Zinca Golescu
Moroșanu Mădălina-Elena //Suceava – Colegiul Național „Nicu Gane” Fălticeni
Petrescu Cosmina-Gabriela //Botoșani – Colegiul Național ,,A.T. Laurian” Botoșani
Poenariu Viorel-Gabriel //Suceava – Colegiul Național „Dragoș Vodă”
Popa Claudia //Arad – Colegiul Național „Moise Nicoară” Arad
Popenciu Ana-Gabriela //Prahova – Colegiul Național „Nichita Stănescu” Ploiești
Sărățeanu Eleni-Alexandra //Bacău – Colegiul Naţional Pedagogic ,, Ștefan cel Mare” Bacău
Șchiopeț Maria Mihaela //Botoșani – Colegiul Național „Mihai Eminescu” Botoșani
Scurtu-Ciurescu Gabriela //Galați – Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” Galați
Șerbănescu Selena Florentina //Dâmbovița – Colegiul Național Pedagogic Constantin Cantacuzino Târgoviște
Voiculescu Bianca Maria //Brașov – Colegiul Național „Andrei Șaguna” Brașov

Facultatea de Educație Fizică și Sport

Amaritei Fabian-Stefan //Botoșani – Colegiul National „Mihai Eminescu” Botosani
Bardan Irina-Parascheva //Suceava – Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Suceava
Bendea Ștefana Maria //Sălaj – olegiul Național „Silvania”, Zalău
Calistru Serban //Botoșani – Colegiul National Mihai Eminescu
Cerep Razvan //Botoșani – Colegiul National ,,Mihai Eminescu” Botosani
Ciobanu Mircea-Razvan //Botoșani – Colegiul National ”Mihai Eminescu” Botosani
Coman Monalisa //Galați – Colegiul National „Costache Negri”, Galati
Dutcă Daria-Laura //Botoșani – Colegiul National ‘Mihai Eminescu’ Botosani
Marincas Ionut -Andrei //Sălaj – Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu Ilarian” – Zalău
Oprescu Horea-Cristian //Arad – Colegiul Național „Moise Nicoară” Arad
Pal Roberto-Giulio //Neamț – Colegiul Național ,,Roman-Vodă” Roman
Paraschiv Tudor Costin //Galați – Colegiul Național „Vasile Alecsandri” Galați
Poroghină Alexia //Ialomița – Colegiul Național,, Mihai Viteazul” Slobozia
Stan Adrian Octavian //Dâmbovița – Colegiul National „Ienachita Vacarescu”, Targoviste
Tetulea Razvan-Gabriel //Arad – Colegiul National „Preparandia-Dimitrie Tichindeal” Arad
Ursu Mihai-Alexandru //Botoșani – Colegiul National Mihai Eminescu
Vacariu Matteo //Botoșani – COLEGIUL NATIONAL A. T. LAURIAN

Facultatea de Teatru și Film

Buga Mihai Daniel //Brașov – Colegiul Național de Informatică „Grigore Moisil” Brașov
Coca Larisa //Suceava – Colegiul Silvic ,,Bucovina”
Dan Alysha-Georgiana //Buzău – Colegiul Național Pedagogic ”Spiru Haret” Buzău
Ene Bianca-Ioana //Galați – Colegiul National „Vasile Alecsandri”
Gainuse Denisa //Vâlcea – Colegiul Național Pedagogic „Andrei Șaguna” Sibiui
Gherman Maria-Eliza //Argeș – Colegiul Național „Zinca Golescu”
Măduța Cristina-Paula //Arad – Colegiul Național Preparandia-Dimitrie Țichindeal Arad
Matei AnaMaria-Ștefania //Brașov – Liceul de Arte Plastice HMT Brașov
Mateiuc-Boacă Maria-Emilia //Botoșani – Colegiul Național „A.T.Laurian” Botoșani
Olaru Crina Elena //Suceava – Colegiul National „Nicu Gane” Falticeni
Oșlobanu Carla-Federica //Suceava – Colegiul Național ,,Nicu Gane” Fălticeni
Sescu Diana //Neamț – Colegiul Național „Roman Vodă ” Roman
Tanasă Delia-Alexandra //Suceava – Colegiul Național ,,Nicu Gane” Fălticeni
Tescașiu Ana-Cristina //Brașov – Colegiul Național ”Andrei Șaguna”, Brașov
Traiciu Andrei Cristian //Prahova – Colegiul National „Alexandru Ioan Cuza” Galati
Ungureanu Mirela //Botoșani – Colegiul Național „A.T. Laurian”
Vranciu Andra Maria //Botoșani – Colegiul National „Mihai Eminescu”