Rezultate

Home / Rezultate

REZULTATE FINALE

Facultatea de Business

HolbanAndreea-Alexandra
PrunăGeorgiana-Mădălina
RadacinaAlina-Ioana
PirianuAna Maria
CosteaCosmina
SasSilvia Daniela
BengaVlad
TerciuIustin-Marian
BengaAnastasia
BălanAlexandra-Nadia
DraghiaIzabela
PuchiuAndreea-Alexandra
AtodireseiSabina
Cocuța PiticariRoxana
UrsuCristina
ArușilorDiana- Nicoleta
MarinVlad-Florin

Facultatea de Știința și Ingineria Mediului

BalabanLuisa
ComanIlinca
LupoaeAndreea
ComanMiruna Laura
RijkinMihnea
AritonCosmin
MircicăTudor
BujenițaSimina
ManoleanuPetra-Iulia
IchimCatalin
SolomonElena
STRATONIULIA
TrîmbițașLia Raluca
FranaDavor Andrei
NituAndreea Natalia
PetrascElena-Diana
RoșcaMaria Alexandra

Facultatea de Biologie și Geologie

LUCAFLAVIUS ANDREI
AndroneFlavia Maria
VulpeşBianca
VĂSCANMIRUNA+LAURA
TatucCatalina Ioana
MészárosSzilvia
SpătariuGorgiana
PașcaPaula Izabela
TomoliciCezara Andreea
SavAlexandra
TimarRenata
GaftonRamona-Diana
DimaAlexandru
PopaTamara Anastasia
RACOVITAANCA DIANA
MijaRoxana-Mădălina
GiuraDiana Maria

Facultatea de Chimie și Inginerie Chimică

CorniciucAndreea
VearbăAlexandra-Georgeta
StroiaIoan
AfloareIoana-Daria
MaerutiuIulia Ioana
ChițuAndrei
IlioaiaIoana
ConstantinDavid
SecrieruRobert
HonceriuLisandra Ioana
PîrăianuElena-Lorena
BăicușMaria-Alexandra
MoraruNatalia
GavrilăElena-Adelina
PetreDelia
CorlațanMaria-Mirela
AndronacheEmilia

Facultatea de Drept

CostachescuStefan Adrian
AramăRaul – Vlăduț
TofanAndra
UngureanuIonut-Vladimir
MunteanuMarius
PăscuţoiClaudia Elena
AndronachiCristiana
CiulacuBianca Iulia
TileaAdina
MocanuAdina Teodora
CobzaLarisa Alexandra
BrumăCosmin-Ionuţ
GaborAlex
UrsuMădălina
StavoveiPaula-Cosmina
ȚuicăFlavia Ioana
GrosuAndrei
BâteRăzvan-Teodor

Facultatea de Educație Fizică și Sport

FracaseMaria-Alexandra
BuzdeaMaria
ChirilutaAlina Teodora
LupşeSara
MoșneaguBogdan-Constantin
PopescuRoxana-Oana
SuciuRăzvan
TOMUȚCOSMIN VALENTIN
AldeaValentin-Emanuel
Taşcu-StavreCătălina Ioana
BICHINEŢCĂLIN
UNGHIANUFLORIN-IONEL
FăgărașAndreea Ariana
BasarliciNarcis-Florin
MocanuTimea
BinicăNicolae
IvanMagdalena-Ioana
IliesAndreea

Facultatea de Fizică

OrosAndreea Maria
PĂUNOIUALINA-MIHAELA
NițuIoana-Alexandra
BlănaruAndreea-Sorina
SanduDiana-Elena
CraciunDragos-Lucian
ChiciudeanAlexandra
MitulescuAlexandra-Elena
AvanuLucia-Miruna
PopescuMonica Teodora
HauAlexandru Mihai
CernatBianca
GavrilaMihaela Cristina
SîrbuViviana
AnghelCristian
MunteanuMihaela-Alina
SteriadeDespina-Elena
SavinAlin-Cristian

Facultatea de Geografie

AnghelPetru Bogdan
PanduruHerbert
CordoșClaudia-Maria
RobanIonela-Denisa
HotcaHermina Renata
BucurAlexandra
RaduAna-Maria Letiţia
BatincuDaniel
DAVIDANDREI
ColposSilviu-Stefan
MalairăuVictor
IanoșiuAndreea Maria
ButuzaElena
BendeAndrei
Cerbu-SfarghiuVlad
CălărașAlexandrina
VăsuianAndrei-Ionuţ

Facultate de Istorie și Filosofie

GhițescuTeodora
HiticasVladimir
NeculoiuGeorgiana-Petronela
BLEJANANDREI-NICOLAE
GiurcaFlorin-Cristian
PanțuruAndrei
Dumitra-MicAmelia
GămanAna-Maria-Mihaela
ChiriacogloLilia
MacarieMircea-Gabriel
NăstaseOana Alexandra
GiurgiuMarinel
RaitaCamelia-Timeea
VariMihaiela
GlodiciEmilia Alexandra
MoroșanCarolina-Elena
StavoveiCristinel-Marian
HenteșEmanuel

Facultatea de Litere

GoarnaAndra Maria
ZonteAlina-Mihaela
MunteanMara-Irina
BurgheleaBogdan
MARCDIANA IOANIDA
JipaVlad
KiralyIris Roberta
PașcanuLarisa
BucuresteanuStefan
FarmatuTeona-Elena
BaleaNicoleta-Cynthia
StanciuRăzvan-Alexandru
IchimDaria
VacariţaGeorgiana – Luminiţa
OașeTeodora-Monica
VasiliuAndrei
VisinescuDiana
ProdanRoxana-Andreea

Facultatea de Matematică și Informatică

MuresanAndrei Marius
MiteluClaudiu-Marian
PosaAlexandru
ZahariaEduard
CăluianBianca-Cristiana
StaicuCarla
SimionVlad
NourescuOana
MaciucVictor
KaprosMaria
AlexandruAlexandru
ChibritMihaela-Isabel
LobaGeorgiana
ȘorodocLeonard-Ștefan
ReteganCătălin-Cristian
DinuAdrian-Cristian
HomnerDragoș Alexandru
RadRareș

Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației

NemeşRaluca
BogusTudor
ChirvasăDarmina Elena
BirjovanuBianca-Gerogiana
PosaAna Maria
IordacheOriana
CosteaCoralia
IVAȘCALEXANDRA
BeligeanuMihaela
MandachePaulina
EniAlexandra
BujenițăElena Cătălina
ConstantinAndreea
PascanCarla-Maria
ZahariaAndreea
ScheusanSebastian
SuciuDan-Alexandru
RacolțaAnnlee

Facultatea de Sociologie și Asistență Socială

AlbăValeria
IurianCarina
DragoiSorina-Nicoleta
DamianAlexandra-Diana
PădureanuIoana-Denisa
DominteEcaterina
StoicaCarmina Giovana Izabel
PodaruSmaranda-Luiza
TalpaAlexandra-Ioana
CiuclanCristiana
ManoleAlexandra
SfichiSandra
CroitoruSimona – Antonela
PopDenisa Alexandra
BoldorBeatrice
GorunAndreea-Elena
SUCIUSORINA-GABRIELA

Facultatea de Științe Economie și Gestiunea Afacerilor

MocealovDaniela
ManoleAndrei
HăuSabina
TimoValeria-Georgiana
ChiperiGeanina Petronela
TîrnovanCamelia – Elena
ȘerbănucăMara
UngureanuRoxana
LUCASABINA ELENA
ȘALVARIUILIOARA
TimoceClaudia
DumitrașAna-Maria
GrigoreanIoana-Bianca
RaichiciRaluca – Isabela
SpalnacanAdina Diana
SavTeodora
NĂZNEANLARISA- GABRIELA
MenghereșSimona- Gabriela
SarighioleanuAndreea

Facultatea de Științe Politice, Adminsitrative și ale Comunicării

LazărDan-Alexandru
JiteaAmalia-Denisa
ManeaIoana Andreea
BriciuAlbert
NemeșNorbert
OdobescuMagda
CichiCarina Marisa
GaborDenisa
CorladeMara
TambaGeorgiana – Ioana
PűsökMelissa-Roberta
BenedicAndra Marina
FodorAlexandru-Tudor
BraduAndrei
NicaRoberta
OMERSIBEL EMINE
IstrateIulia Irina
PiticariAmalia-Sînziana

Facultatea de Studii Europene

NeamțuAna-Maria
DumitrășcuțăNaomi-Elisa
HerloCarina
OrzaAndrea
GagiuCristina
LupuSabina
BARBINTAANDREEA
CernicicaAndrei
GrigorașencoIrina
IacoboaeIasmina
VlasieClaudiu Gabriel
FlorescuIoana
ȘerpiGabriela
TimofteCristiana Maria
LazărLavinia
MunteanIrina
CovîzăAnamaria – Silvia
BorAndreea

Facultate de Teatru și Televiziune

CernatMarius Bogdan
BoboiaAndrada – Iulia
MargineanRaul Daniel
GrigoreAna Liana
BernadCătălin
CuciureanAlin-Stefan
PădureanuSara
DumitrescuAlexandra
Fulga-CătăniciOana
BulgaruȘtefania
CalnuschiŞtefania
DumitrescuAndreea
ScutaruLucian
PalamariuKassandra-Andreea
CadarAndreea
CoroceaCodruța-Irina
BrandaburaEdi
IlieAndreea Carina