Rezultate

Facultatea de Biologie și Geologie

Sonia Cornea Gabriela
(Constanța, Constanța)
Badea Teodora-Ștefania
(Târgoviște, Dâmbovița)
Rotaru Cristina-Mihaela
(Târgoviște, Dâmbovița)
Bodeanu Maria
(București)
Ionita Maria-Mihaela
(Ramnicu Sarat, Buzău)
Țibichi Alexandra
(Liteni, Suceava)
Mocanu Andreea-Luminița
(Arad, Arad)
Dominte Raluca Andreea
(Târgu Neamț, Neamț)
Moldoveanu Claudia-Andreea
(Râmnicu Vâlcea, Vâlcea)
Șoimu Gabriela
(Râmnicu Vâlcea, Vâlcea)
Andrei Teodora
(Botoșani, Botoșani)
Gavril Andreea-Elena
(Târgu Neamț, Neamț)
Velecico Alexandra
(Câmpulung Moldovenesc, Suceava)
Ana Dobre
(Brașov, Brașov)
Munteanu Sabina-Elena
(Suceava, Suceava)
Balint Alex-Ștefan
(Iași, Iași)
Cojocari Ana-Maria
(Câmpulung Moldovenesc, Suceava)

 

Facultatea de Business

Comșa Ionela-Florentina
(Brăila, Brăila)
Niculita Andrei
(Piatra Neamț, Neamț)
Malus Gabriel
(Botoșani, Botoșani)
Rusu Antonia- Mariuca
(Constanța, Constanța)
Alexandru Radu
(Brașov, Brașov)
Emanuela Eșanu
(Chișinău, Republica Moldova)
Florea Anca
(Galati,Galati)
Simedrea Mara-Paula
(Târgu Mureș, Mureș)
Golea Ana Maria
(Lisaura. Suceava)
Constantin Daria
(Arad. Arad)
Zmau Sabina-Roberta
(Suceava, Suceava)
Tîrhoacă Radu
(Brăila, Brăila)
Manolache Sara Elena
(Piatra Neamț, Neamț)
Istrate Catalin Stefan
(Panciu, Vrancea)
Rus Raluca-Mihaela
(Arad, Arad)
Jinga Tudor
(Alba Iulia, Alba)
Apetrei Roxana-Loredana
(Bistrița, Bistrița-Năsăud)

Facultatea de Chimie şi Inginerie Chimică

Vacari Alina
(Chișinău, Chișinău)
Alina Pisarenco
(Chişinău, Chișinău)
Dinu Andreea-Maria
(Slobozia, Ialomița)
Mihalache Ionela Mihaela
( Târgu Neamț, Neamț)
Dumitrescu Liviu
(Botoșani, Botoșani)
Terci-Lupoiu Bianca-Adriana
(Brașov, Brașov)
Igaș Andreea
(Pecica, Arad)
Nica Laura-Ilinca
(Iași, Iași)
Prisiceanu Ioana
(Targoviste, Dâmboviţa)
Măriean Andrei
(Târgu-Neamț, Neamț)
Hopincă Delia Bogdana
(Câmpulung Moldovenesc, Suceava)
Girip Ana
(Brăila, Brăila)
Cristescu Ana-Ioana
(Sector 4, Bucureşti)
Nimigean Iulian
(Vatra Dornei, Suceava)
Gavriloae Ana-Maria
(Târgu Neamț, Neamț)
Pleșa Maria Alexandra
(Galați. Galați)
Graur Maria
(Bucuresti, Bucuresti)

Facultatea de Drept

Budaca Diana Elena
(CONSTANTA, CONSTANTA)
Rizoli Dana-Andreea
(Târgu Mureș, Mureș)
Voin Valentin-Ion
(Reșița, Caraș-Severin)
Mican Amalia-Ramona
(Bistrita, Bistrita-Nasaud)
Agache Roxana
(Botoșani, Botoșani)
Gorduza Alexandra-Larisa
(Baia Mare, Maramureș)
Ursachi Cătălina
(Câmpulung Moldovenesc, Suceava)
Caraivan Maria-Alexandra
(Constanta, Constanta)
Apostoliu Delia
(Botosani, Botosani)
Donisă Cosmina Eliza
(Coșna, Suceava)
Scîrlet Miruna
(Râmnicu Sărat, Buzău)
Stroescu Teodora-Maria
(Târgoviște, Dâmbovița)
Bușa Ioana Isabel
(Arad, Arad)
Vulpe Denisa Petra
(Simeria, Huneodara)

Ardelean Cristiana Maria
(Sighisoara, Mures)

Raicu Daria
(Bucuresti, Bucuresti)
Săvulesc Oana-Daiana
(Oravița, Caraș-Severin)

Popa Maria Andrada
(Valchid, comuna Hoghilag, Sibiu)

Facultatea de Fizică

Anghel Teodora-Maria
(Nehoiu, Buzău)
Manole Daniel
(Piatra Neamț, Neamț)
Rotar Mihaela Andra
(Suceava, Suceava)
Ibrian Miruna Alexandra
(Galati, Galati)
Krisztof Patricia
(Arad, Arad)
Ropotean Ștefan
(Săldăbagiu de Barcău, Bihor)
Tașcă Maria
(Tecuci, Galati)
Mihailescu Ioana Cristina
(Targoviste, Dambovita)
Brînză Alina-Elena
(Botoşani, Botoşani)
Ghețău Anca
(Buzau, Buzau)
Nour Alexandru Florin
(Galați, Galați)
Mihăilă Andra
(Constanța, Constanța)
Tudor Mădălina-Maria
(Brăila, Brăila)
Țăranu Ioana
(Brăila, Brăila)
David Cristian
(Constanta, Constanta)
Trifu Mădălina-Mihaela
(Bârlad, Vaslui)
Florea Maria-Alexandra
(Campulung Muscel, Arges)
Răduță Lavinia-Maria
(Slobozia, Ialomita)

Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor

Siviroveanu Vlada
(Chișinău, Chișinău)
Țîrlea Daria-Georgiana
(Zalău, Sălaj)
Cojocareanu Ana-Maria
(Arad, Arad)
Vaida Andrei
(Zalău, Sălaj)
Sîrb Maria
(Zalău, Sălaj)
Drăgoiu Marian-Adrian
(Brasov, Brasov)
Radu-Rusu Raluca-Ioana
(Iași, Iași)
Arsene Andra-Aelia
(Bicaz, Neamt)
Kürti Karina
(Zalău, Sălaj)
Sandu Raluca Ioana
(Galati, Galatij)
Frunză Alexandra-Elena
(Iași, Iași)
Mîrzan Teodora
(Râmnicu Vâlcea, Vâlcea)
Şugaru Iulia
(Roman, Neamt)
Șerbănoiu Mihnea-Teodor
(Târgoviște, Dâmbovița)
Bara Sinziana Adelina Filora
(Slobozia, Ialomita)
Bădele Paula
(Arad, Arad)
Sîrbu Andra-Timea
(Teius, Alba)
Irimia Erika Alexandra
(Botosani, Botosani)

Facultatea de Științe Politice, Administrative și ale Comunicării

Dîrvariu Andra
(Botoșani, Botoșani)
Savin Alexandru-Ionuț
(Bârlad, Vaslui)
Ivancu Andreea Raluca
(Timisoara, Timisoara)
Lupu Eliza – Paula
(Suceava, Suceava)
Cuș Alessandra
(Arad, Arad)
Bejinariu Denisa-Ioana
(Suceava, Suceava)
Piukovici-Karadag Selma
(Braşov, Braşov)
Ghiza Mihnea
(Brașov, Brașov)
Radu Bianca Andreea
(Ploiesti, Prahova)
Mornea Clara Ioana
(TÂRGOVIȘTE, DÂMBOVIȚA)
Nastase Andreea Ligia
(Urlati, Prahova)
Pujina Paula
(Dorohoi, Botosani)
Mutu Georgiana
(Botosani, Botosani)
Trifina Roxana-Elena
(Iași, Iași)
Linte Carla Alexandra
(Curtea de Arges, Arges)
Ciublea Amalia- Maria
(sat. Ciclova-Română, Caraș-Severin
Turcu Adelina-Elena
(Botoșani, Botoșani)
Breșug Alexandru-Andrei
(Botoșani, Botoșani)

Facultatea de Geografie

Vele Radu
(Baia Mare, Maramures)
Oprina Rareş
(Câmpulung-Muscel, Argeş)
Șoleanu George-Lucian
(Câmpulung, Argeș)
Rusu Raul
(Arad, Arad)
Plătică Diana Maria
(Braşov, Braşov)
Militaru Andrei
(Constanța, Constanța)
Crihana Bogdan-Andrei
(Galati, Galatii)
Chirilă Ioan Cristian
(Târgu Mureș, Mureș)
Radu Andreea
(Galati, Galati)
Sabou Ioana-Andreea
(Şimleu Silvaniei, Sălaj)
Enache Ștefana
(Iași, Iași)
Munteanu Tudor
(Galati,Galati)
Milea Robert Andrei
(Brasov, Brasov)
Ifrim Nicoleta
(Galati, Galati)
Nichiteanu Marius
(Timișoara, Timișoara)
Obreja Andreea
(Tg, Neamt, Neamt)
Ionaşcu Ioana
(Buzău, Buzău)

Facultatea de Istorie și Filosofie

Cojocaru Andreea-Sabina
(Iaşi, Iaşi)
Oprea Maria-Andrada
(Buzău, Buzău)
Caldare Andreea
(Piatra-Neamț, Neamt)
Matei Valentina Virginia
(Șimleu Silvaniei, Salaj)
Vlasceanu Denis-Mihai
(Bucuresti, Bucuresti)
Pătrulescu Ronald-Sandrino
(Oțelu Roșu, Caraș-Severin)
Raceanu Andrei
(Bucuresti, Bucuresti)
Vasar Andreas
(Arad, Arad)
Julia Danciu
(Uricani, Hunedoara)
Costaș Mara Ileana
(Buzau, Buzau)
Munteanu Mihaela
(Călărași, Călărași)
Sava Vlad
(Uricani, Hunedoara)
Belei Andreea- Alexandra
(Alba Iulia, Alba)
Radu Matei
(Piatra Neamț, Neamț)
Boldianu Izabela-Nicoleta
(Hunedoara, Hunedoara)
Bradu Anda
(Câmpulung Moldovenesc, Suceava)
Pălădută Bogdan
(Mileanca, Botosani)

Facultatea de Litere

Darii Alexandrina
(satul Sireți, raionul Strășeni)
Iurescu Delia Gabriela
(Botoșani, Botoșani)
Ghileschi Nadin-Mihaela
(Botoşani, Botoşani)
Curmei Denisa-Valeria
(Galati, Galati)
Tuduruță Diana
(Botoșani, Botoșani)
Altintop Seren
(Bistrița, Bistrița-Năsăud)
David Olimpia-Maria
(Zalău, Sălaj)
Tomaziu Antonia Felicia
(Siret, Suceava)
Aniculăese Codrin
(Botosani, Botosani)
Popa Raluca Silvia
(Arad, Arad)
Burcă Olivia
(Botoșani, Botoșani)
Măntoiu Dragoș-Ovidiu
(Pucioasa, Dâmbovița)
Lețu Darina- Alexandra
(Arad, Arad)
Bistrae Ioana
(Constanța, Constanța)
Munteanu Iulia-Maria
(Reșița, Caraș-Severin)
Băitanu Alexandra
(Brașov, Brașov)
Matesan Ana-Maria
(Baia Mare, Maramures)
Cristinaru Ștefan
(Siret, Suceava)

Facultatea de Matematică și Informatică

Mihailov Vlad
(Chisinau, Chisinau)
Silaschi Iasmina-Oana
(Arad, Arad)
Arsene Gina-Teodora
(Braila, Braila)
Daria Andrioaie
(Onești, Bacău)
Poleac Ana-Maria
(Milișăuți, Suceava)
Simionică Bogdana Maria
(Botoșani, Botoșani)
Chioseaua Maria-Cristina
(Arad, Arad)
Miroș Răzvan-Andrei
(Gura Humorului, Suceava)
Back Andrei-Gheorghe
(Arad, Arad)
Cilibia Miruna-Maria
(Arad, Arad)
Macovei Delia-Mihaela
(Dancu, com. Holboca, Iasi)
Ilie Andreea
(Slobozia, Ialomita)
Durlan Robert-Andrei
(Bacău, Bacău)
Aurică Alina
(Focşani, Vrancea)
Puțura Emanuel-Vasile
(Bistrița, Bistrița-Nasaud)
Ciocan Florin-Ioan
(Baia Mare, Maramures)
Mocănașu Theodora
(Iași, Iași)
Iordache Stefan-Darius
(Calarasi, Calarasi)

Facultatea de Știința și Ingineria Mediului

Timoșenco Alina
(Chișinău, Chișinău)
Moraru Gabriela-Alexandra
(Braila, Braila(
Magda Elisa
(Bistrița, Bistrița-Nasaud)
Cornestean Jasmina Loretta
(Sighetu Marmaţiei,
Maramureş)
Axinte Octavian-Constantin
(Galati, Galati)
Gheorghiță Andrei Ionuț
(Galati, Galati)
Lucanu Alexandru Francisc
(Sfântu Gheorghe, Covasna)
Costiuc Maria-Aspazia
(Vatra Dornei, Suceava)
Negru Delia-Luminița
(Botoșani,Botoșani)
Stihi Luiza
(Târgoviște, Dambovita)
Braslasu Elena
(Ploiesti, Prahova)
Ogescu Teodora Mihaela
(Targoviste, Dambovita)
Săvucă Cristiana
(Eforie-Sud, Constanta)
Spiridon Dragoș
(Râmnicu Vâlcea, Vâlcea)
Popa Andreea-Madalina
(Alexandria, Teleorman)
Manea Daria
(Brasov, Brasov)
Sulici Alisa Florina
(Bistrița, Bistrița-Nasaud)

Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației

Radzichevici Ecaterina
(Chișinău, Chișinău)
Perțescu Marina-Cristina
(Buzău, Buzău)
Latiș Georgiana
(Câmpulung Moldovenesc, Suceava)
Zaharie Daiana
(Zalau, Sa;aj)
Axinciuc Ivona Georgiana
(Botoșani, Botoșani
Biholaru Miruna
(Suceava, Suceava)
Belu Ionica Gabriela
(Craiova, Dolj)
Silaghi Alexandra Maria
(Arad, Arad)
Grigoriu Eliza
(Hunedoara, Hunedoara)
Bercea Maria-Alexandra
(Buftea, Ilfov)
Fazekaș Bianca-Teodora
(Suceava, Suceava)
Filip Ilinca-Maria
(Dumbrava-Roșie, Neamt)
Tudorache Ruxandra-Ioana
(Ploiesti, Prahova)
Munteanu-Florea Raluca Teodora
(Iasi, Iasi)
Baciu Ruxandra Andreea
(Botosani, Botosani)
Ignat Teodora
(Botoșani, Botoșani)
Eva Oruç
(Botosani, Botosani)
Mihai Elena-Andreea
(Dorohoi, Botosani)

Facultatea de Sociologie și Asistență Socială

Anghel Francesca
(Focșani, Vrancea)
Borfotină Tudor
(Botosani, Botosani)
Prodan Livia-Andreea
(Braila, Braila)
Ștefania Popa
(Piatra-Neamț, Neamț)
Filip Diana Ștefania
(Roman, Neamt)
CAZAN JOANNA ANSELLIA
(Urlati, Prahova)
Postelnicu Teodora
(Timișoara, Timis)
Pața Cosmina Petronela
(Vatra Dornei, Suceava)
Briscoiu Gabriela-Claudia
(Sighisoara, Mures)
Ungureanu Ana
(Târgu Neamț, Neamt)
Sîrbu Georgiana
(Constanta, Constanta)
Ghiura Ana
(Hunedoara ,Hunedoara)
Stoica Iulia-Teona
(Sibiu, Sibiu)
Ciucalau Paula Marcela
(Turda, Cluj)
Gaftoi Teodora
(Onești, Bacau)
Sütö Csilla Noémi
(Deva, Hunedoara)
Domokos Reka
(Zalau, Salaj)
Dumitru Ionuț
(Buzau, Buzau)

Facultatea de Educație Fizică și Sport

Leonte Rares
(Iasi, Iasi)
Mihu Gloria-Ioana
(Constanța, Constanța)
Covrig Teodora
(Piatra-Neamț, Neamț)
Băbaș Natalia
(Baia Mare, Maramures)
Vaideanu Giovanni Roberto
(Piatra-Neamt, Neamt)
Agrisan Andreea-Cristina
(Bistrita, Bistrita-Nasaud)
Ungureanu Ioana
(Targu Neamt, Neamt)
Andreea Paula Petre
(sector 1, Bucuresti)
Strat Bogdan Valentin
(Galati, Galati)
Atodirese Rareș Petrișor
(Botoşani, Botoşani)
Dumitru Elena-Dorina
(Bucuresti, Bucuresti)
Bosînceanu Andreea Daniela
(Iași, Iași)
Zagrean Alexandra
(Bistrita, Bistrita-Nasaud)
Indrican Andrada Călina
(Baia Mare, Maramures)
Bogdan Alexandra
(Iasi, Iasi)
DRĂGHICI ROXANA-GEORGIANA
(OȚELU ROȘU, Caraș-Severin)
Zinca Rareș
(Cugir, Alba)
Szederyesi Mariana-Arianna
(Sfantu Gheorghe, Covasna)

Facultatea de Studii Europene

Rîșneanu Ilinca
(Chișinău, Chișinău)
Lupu Elena-Beatrice
(Pașcani, Iasi)
Samoilă Bianca Iris
(Iasi, Iasi)
Stanciu Mara
(Zalău, Salaj)
Ispas Simina
(Arad, Arad)
Enache Razvan-Andrei
(Pitesti, Arges)
Popescu Loredana
(Câmpulung Moldovenesc, Suceava)
Hleuca Alexandra Giulia
(Ploiesti, Prahova)
Silaghi Alessandra-Maria
(Arad, Arad)
Ioana-Maria Zettel
(Câmpulung Moldovenesc, Suceava)
Gabrian Maria Otilia
(Târgoviște, Dambovita)
Şoşdean Ana-Maria
(Timişoara, Timis)
Șestac Dumitrița Roxana
(Câmpulung Moldovenesc, Suceava)
Frunză Cătălina
(Câmpulung Moldovenesc, Suceava)
Iosifescu Victor Patrick
(Galati, Galati)
Panțiru Alexandru George
(Cătămărești-Deal, Botoșani)
Pavel Cristina Teodora
(Slobozia, Ialomita)
Stroescu Raluca-Elena
(Târgoviște, Dâmbovița )

Facultatea de Teatru și Televiziune

Casian Delia
(Pașcani, Iasi)
Denisa Buruian
(Târgu Mureș, Mures)
Sandu Raluca
(Botoșani, Botoșani)
Neacșu Iuliana
(Tulcea, Tulcea)
Luca Iulia Georgiana
(Iaşi, Iaşi)
Doca Andreea-Maria
(Iasi, Iasi)
Petrescu Andreea
(Onești, Bacau)
Varga Andrea Alexandra
(Satu Mare, Satu Mare)
Mitrea Costin-Daniel
(Dichiseni, Calarasi)
Scinteie Adina-Vasilica
(Brasov, Brasov)
Arcălean Maria-Lorena
(Bistrița, Bistrița-Năsăud)
Cozma Gabriela
(Tg. Neamț, Neamț)
Marin Ana Maria
(Ploiești, Prahova)
Barbu Teofil
(Timişoara, Timiș
Lazăr Oana Andreea
(Botosani, Botosani)
Mărănduca Bianca Anamaria
(Oțelu Roşu, Caraş-Severin)
Gologan Andra-Maria
(Braila, Braila)
Miron Mălina Claudia
(Suceava, Suceava)